Szkoła językowa

METODA COLINA ROSE to opracowana przez jednego z najbardziej uznanych w świecie psychologów nowa metoda nauki języków obcych. Oparta jest na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się, w tym badaniach Rogera Sperry nad półkulowością mózgu (Nobel 1981) oraz koncepcji Inteligencji Wielorakich profesora pedagogiki Uniwersytetu Harvarda – Howarda Gardnera.

Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym.

Grupy są bardzo małe – zazwyczaj maksymalnie 6 osób.

 

W praktyce wygląda to tak:

 • Ćwiczysz na polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/7 z komputera lub aplikacji mobilnej – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz)
 • Zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja!)
 • Czas trwania kursu: 6 miesięcy

To na pewno Twój pierwszy kurs, gdzie zajęcia w szkole bardziej przypominają zwariowane spotkanie z przyjaciółmi, a platforma online – grę komputerową lub oglądanie ulubionego serialu – niż poważny kurs językowy.

NIE MÓWIĘ WOGÓLE

SZYBKI ANGIELSKI 1.0

Kurs 1.0 przeznaczony jest dla osób dorosłych – początkujących lub tzw. “false beginners”, czyli osób, które nawet jeśli długo już uczą się języka, nie osiągnęły istotnych postępów – lub utraciły sprawność w posługiwaniu się językiem.

Po tym kursie będziesz:

 • rozumieć znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą spraw znanych Ci i typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd.,
 • radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie anglojęzycznym,
 • tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne i pisemne na tematy, które znasz bądź które Cię interesują,
 • opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.

Certyfikat kursu 1.0 Metody Colina Rose odpowiada poziomowi B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

MÓWIĘ CHĘTNIE ALE Z BŁĘDAMI I NIEGRAMATYCZNIE

SZYBKI ANGIELSKI 2.0

Kurs 2.0 Przeznaczony jest dla osób dorosłych, które posługują się już angielskim w stopniu komunikatywnym, lecz chcą mówić bardziej poprawnie lub bardziej płynnie. W trakcie kursu bardzo intensywnie rozbudujesz swoją bazę słownictwa i struktur językowych.

Po tym kursie będziesz:

 • rozumieć znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą standardowej komunikacji w firmie
 • porozumiewać się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę z rodzimym użytkownikiem angielskiego, nie powodując przy tym napięcia w którejkolwiek ze stron
 • formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne na różnorodne tematy
 • potrafić wyjaśniać swoje stanowisko w sprawach, będących przedmiotem dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań

Certyfikat kursu 2.0 Metody Colina Rose odpowiada poziomowi B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

NIE MÓWIĘ WOGÓLE

SZYBKI ANGIELSKI 3.0

Kurs 3.0 Przeznaczony jest dla osób dorosłych, które posługują się już angielskim płynnie i pewnie, ale chcą udoskonalić stosowanie w komunikacji różnorodne konstrukcje gramatyczne i dodatkowo wzbogacić swoje słownictwo. W trakcie kursu nauczysz się wyrażać swoje wszelakie przemyślenia i opinie w języku angielskim i brać czynny udział w dyskusji na każdy temat.

Po tym kursie będziesz:

 • rozumieć szeroki zakres trudnych, dłuższych tekstów, dostrzegając także znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio
 • wypowiadać się płynnie, spontanicznie, bez większego trudu dobierając właściwe sformułowania
 • posługiwać się językiem skutecznie i swobodnie w kontaktach towarzyskich i społecznych, edukacyjnych bądź zawodowych
 • formułować jasne, dobrze zbudowane, szczegółowe, dotyczące złożonych problemów wypowiedzi ustne i pisemne
 • stosować bogate słownictwo, idiomy i różnorodne konstrukcje gramatyczne

Certyfikat kursu 3.0 Metody Colina Rose odpowiada poziomowi C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Kursy językowe konwersacyjne

Czym się wyróżniamy?

Kursy w AIE to przede wszystkim przełamywanie barier językowych, praktyczna komunikacja oraz właściwe podejście do kursanta. Dopasowujemy program nauczania do każdego uczestnika, w zależności od jego potrzeb, wymagań oraz postępów w nauce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wnikliwej wiedzy na temat funkcjonowania mózgu uczymy szybciej, skuteczniej oraz przyjemniej. Nasi lektorzy językowi to nie tylko nauczyciele z powołania, ale również mentorzy, liderzy i kompani, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez kurs i otoczą indywidualną opieką. Oprócz wiedzy posiadają także pasję do nauczania i potrafią obudzić w kursantach wewnętrzną motywację do działania oraz nauki.

 • Zajęcia w szkole językowej, przy ulicy Łużyckiej 32 w Bydgoszczy
 • Małe grupy
 • Materiały dydaktyczne w cenie kursu
 • Brain Friendly Learning
 • Akredytacja ISO

Kursy językowe dla firm

Diagnoza potrzeb szkoleniowych

Sprawdzenie poziomu wybranego języka

Dostosowanie programu do potrzeb firmy

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

690-420-640

info@szybkiangielskibydgoszcz.pl