O nas

Akademia Innowacyjnej Edukacji to firma szkoleniowo-doradcza, która wspiera w rozwoju osoby i organizacje, które chcą się rozwijać, zmieniać, doskonalić. W naszym kręgu zainteresowań pozostają od wielu lat trzy główne obszary działalności: edukacja młodzieży i dorosłych, coaching oraz ewaluacja. Proponujemy szkolenia oraz kursy otwarte i zamknięte, posiadamy propozycję stałych tematów szkoleniowych oraz realizujemy szkolenia szyte na miarę dla klientów, którzy potrzebują np. diagnozy potrzeb szkoleniowych swoich kadr. Najważniejsze, że wszystkie szkolenia oparte są na profesjonalnych programach, sprawdzonych w praktyce oraz realizowane są przez doświadczoną kadrę trenerską, która buduje wspaniałą atmosferę podczas szkoleń.

W naszej firmie duży nacisk kładziemy na efektywność edukacji i jej jakość. Nabywanie kompetencji i wiedzy jest w obecnych czasach koniecznością, dlatego pracujemy najchętniej z osobami i firmami, które mają tego świadomość. Organizujemy szkolenia i kursy otwarte, czyli nabór prowadzony jest dla wszystkich zainteresowanych oraz zamknięte, czyli szyte na miarę dla naszych klientów. Dla klientów prowadzimy także diagnozę potrzeb szkoleniowych lub doradczych, mamy wtedy pewność, że szkolenia będą na pewno przydatne. Proces edukacji prowadzony jest ściśle wg. przyjętych procedur, każde szkolenie poddawane jest ewaluacji, a jej wyniki służą nam do ciągłego doskonalenia naszych usług. Nasza kadra to eksperci w swoich dziedzinach z długoletnim doświadczeniem w biznesie lub w innych obszarach, np. administracji. Sprawdzona kadra z wysokim poziomem umiejętności trenerskich zostaje doceniona przez naszych uczestników. Dodatkowo podpisaliśmy porozumienia o współpracy z liczącymi się jednostkami edukacyjnymi w Polsce, których kursy, czy szkolenia są na najwyższym poziomie. Przykładem może być Collegium Wratislaviense. Jeśli chcecie podnieść swoje kompetencje, nabyć nowe umiejętności zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Edukacja dla sukcesu jest w Twoim zasięgu!

Misja

Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobistego i odkrywanie potencjału osób i firm w partnerskiej atmosferze.

Wizja

Akademia Innowacyjnej Edukacji oferuje adekwatny do potrzeb swoich klientów pakiet usług szkoleniowo-doradczych opartych na: profesjonalizmie, partnerstwie, proinnowacyjności i poszanowaniu każdego klienta.

Nasze główne wartości:

• Rzetelna i aktualna wiedza i umiejętności zdobyte podczas wielu lat pracy
  • Nastawienie na świadczenie profesjonalnych usług w oparciu o zdiagnozowane potrzeby klienta
  • Poszanowanie odmienności klientów i ich potrzeb
  • Ciągły rozwój i troska o aktualizowanie warsztatu pracy, metod i narzędzi
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Akademia Innowacyjnej Edukacji
Hanna Łowicka